Baltic Welders OÜ 2023

Baltic Welders koostööpartnerid

Melker Baltik

Tegutseb Eesti, Läti ja Leedu turul. Alates aastast 1992.a AS Melker nime all ja alates 2011.a Melker Baltik OÜ nime all, põhinedes Eesti erakapitalil. Ettevõtte põhitegevusvaldkondadeks on juba üle 30 aasta olnud: ehitusmasinad ja -seadmed, teedeehitus ja -hooldus, puurimine ning laosisustus. Pikaajaline kogemus ja tasemel teenindus on võimaldanud saada usaldusväärseks partneriks mitmetele tugevatele ettevõtetele ja asutustele.

Sticky
Melker Baltik kommenteerimine on välja lülitatud

Em-Serv AS

EM-Serv AS tegevusvaldkondadeks on ehitus- ja kaevamistehnika, tõstetehnika, materjalikäitlustehnika, betoonitehnika ning nende lisatarvikute ja tagavaraosade müük, rentimine, hooldus ja remont. 28 aasta jooksul on ettevõte oluliselt kasvanud. Tänaseks omame pikaajalist kogemust klientide nõustamisel sobiva rasketehnika valikul, masinate heaperemehelikul kasutamisel ja õigel hooldamisel.

Sticky
Em-Serv AS kommenteerimine on välja lülitatud

Baltem

AS Baltem tegutseb Eesti, Läti ja Leedu turul alates 1994. aastast ning kuulub tänaseks sajaprotsendiliselt Jaapani suurkorporatsiooni Sumitomo Corporation Group koosseisu. Ettevõte omab KOMATSU ehitus- ja kaevandusmasinate müügi ainuõigust Baltikumi turul.

Sticky
Baltem kommenteerimine on välja lülitatud

Avantirent

Avantirent meeskond pakub laia valikut erinevaid masinaid: Avant laadureid, miniekskavaatoreid, laadur-ekskavaatoreid, kallureid, kommunaaltraktoreid, teleskooplaadureid ja erinevaid haagiseid nii rasketehnika kui ka autode veoks. Lisaks suurtele masinatele saad rentida ka erinevaid aiatööriistu ja -masinaid.

Sticky
Avantirent kommenteerimine on välja lülitatud

Avesco

Avesco on uuendusmeelne ettevõte, mille eesmärk on pakkuda tippkvaliteeti. Sellepärast on meie tootevalikus kaubamärgid, mis on vaieldamatult maailma parimad. Oleme usaldusväärne ja stabiilne partner, kes pakub teile just selliseid masinaid, nõuandeid ja süsteemilahendusi, mida te oma töö tegemiseks ja tihedas konkurentsis edukas olemiseks vajate.

Sticky
Avesco kommenteerimine on välja lülitatud

KB Auto

Eesti kapitalil põhinev KB Auto Eesti OÜ on 15 aastaga kasvanud Skandinaavia üheks suurimaks kasutatud rasketehnika vahendajaks. Ettevõttel on tütarettevõtted Eestis, Soomes, Rootsis ja Norras. Ettevõte müüs mullu üle 1700 ühiku rasketehnikat ülemaailmselt.

Sticky
KB Auto kommenteerimine on välja lülitatud

Swecon

Swecon on juhtiv tipptasemel ehitusmasinate tarnija Rootsis, Saksamaal, Eestis, Lätis ja Leedus. Swecon pakub laia valikut paindlikke lahendusi ja teenuseid, mis muudavad elu nende masinatega võimalikult lihtsaks ja nauditavaks.

Sticky
Swecon kommenteerimine on välja lülitatud

Balti tehnika

BALTI TEHNIKA OÜ põhitegevuseks on ehitus-ja laotehnika müük, hooldus, remont ning tehnika rentimine. Esindab Eestis järgmisi tuntud kaubamärke: HYUNDAI, MST, HUDDIG, CLARK, DAEMO, HELI, STAXX jne.

Sticky
Balti tehnika kommenteerimine on välja lülitatud

Intrac

INTRAC Eesti tegeleb tööstuse ja põllumajanduse seadmete müügi ja müügijärgse teenusega Eestis. Meie kliendid töötavad metsanduses, põllumajanduses, ehituses ja tööstussektoris. Teeme koostööd maailma juhtivate seadmete tarnijatega. Kliendid usaldavad meid ja meie teenuseid.

Sticky
Intrac kommenteerimine on välja lülitatud

Stokker

Stokker on enam kui 30 aastat tegelenud tööriistade ja masinate müügi ning hooldusega. Kirg tööriistade, masinate ja tehnikaspordi vastu pani alguse ettevõttele, kus väärtustatakse meeskonnatööd, kvaliteeti, teotahet ja professionaalsust.

Sticky
Stokker kommenteerimine on välja lülitatud
a